SÖZLEŞMELİ PERSONEL TEMİNİ

   Hijyen Temizlik olarak firmanıza full time, periyodik aylık temizlik personeli ve ikram servisi personeli temin ediyor, sizi bu alanda destekleyerek işinize odaklanmanızı sağlıyor ve eksiksiz hizmet anlayışımızla sizleri buluşturuyoruz.

Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı

   Sözleşmeli temizlik personeli yerleştirmekle kalmayan, bordrolama hizmeti de veren temizlik şirketleri, işe alma, eğitme, denetim, sgk takibi gibi unsurlardan firmaları kurtardığı için şirketler için bulunmaz bir fırsattır. Yapmış olduğunuz dönemsel personel temini ile şirketinizde yaşanan dalgalanmalarda personelleri işten çıkarma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Aynı zamanda ihtiyacınız olduğu müddet boyunca eğitimli personellerimiz şirketinizde çay, temizlik, servis gibi hizmetlerde bulunacaktır.

   Bu hizmetimiz içerisinde bir senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ve çay servisi hizmeti ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yapılan temizliklerin denetimi için firma denetmenimiz düzenli aralıklarla yapılan temizlikleri kontrol etmektedir. Yapılacak anlaşmalar genelde 1 sene üzerinden yapılmasına rağmen, firmamız size özel çözümler sunabilmektedir. 
   Temizlik personellerinin tüm özlük hakları tarafımızdan güvence altına alınacaktır. Sgk girişleri ve diğer dosyaları da işe başlanmasıyla birlikte size teslim edilecektir.

   Çeşitli merasimler dolayısıyla günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile beraber hizmetinize sunacaktır. İstanbul içi ve Türkiye geneli temizlik personeli temini için Hijyen Temizlik her zaman yanınızda.