İÇ VE DIŞ CEPHE CAM SİLİMİ

   Dış cephe temizliği  binaların, iş yerlerinin, evlerin, ofislerin, kısacası tüm mekanların dış cephe ve cam temizliğini ifade eder. Dış cephe temizliği doğru ekipmanlar ve uzman personel tarafından yapılmazsa hem güvenlik hem temizlik tarafında büyük eksikler oluşturacak ciddi bir iştir. Bu yüzden dış cephe konusunda mutlaka alanında uzman bir ekiple çalışmalısınız. Hijyen Temizlik olarak uzman personel kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız ile dış cephe temizliğinde müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.
   Dış cephe temizliği sırasında kullandığımız temizlik malzemeleri ve özel temizlik ekipmanları tamamen 1. sınıf kaliteli ürünlerdir.  Bu malzeme ve ekipmanların TSE’ ye uygun ürünler olmasına özen gösteriyoruz. Kalitesiz ve amacına uygun olmayan ürünler kullanıldığında  zamanla dış cepheye kalıcı zarar verdiğini çok iyi biliyoruz ve bu yüzden alanında en kaliteli ve güvenli kimyasallar ile çalışıyoruz.

   Dış cephe temizliğinde asansörlü sistem, vinçli sistem ve dağcı sistemler kullanılır. Bu sistemler temizliği daha kolay hale getirmek için firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bu sistemler iş gücü kaybını önler, temizliğin kısa sürede yapılmasını sağlar. Aynı zamanda temizlik yapan kişinin can güvenliğini korur.

   Teleskopik sırık son günlerde dış cephe temizliğinde kullanılmaya başlandı. Su motoru sayesinde minerallerinden arındırılmış su ile temizlediği yerde leke bırakmayan bu sistemin maliyeti oldukça düşüktür.     Tek bir temizlik personeli ile çalışılabilen ve yüzeyin her yerine kolayca ulaşabilen bu cihaz özellikle cam yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır..

Yirmi metrenin üzerindeki yerler için asansör ve vinçli sistemler kullanılır. Hangi sistem kullanılırsa kullanılsın dış cephe temizliği büyük riskler taşır. Bu yüzden bu işi yapan firmanın sağlam ve güvenilir olması gerekir. Hijyen Temizlik olarak size bu güvenceyi veriyoruz.