dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon uygulaması, yeni bir hayat tarzı, yaşam biçimi ve sağlık önceliklerine adapte olma zorunluğu korona virüs sebebiyle zorunluluk halini aldı. Kişisel dezenfeksiyon yanında ortam ve yaşam alanlarımızı dezenfektasyon yaptırmak sağlık gerekliliği olsa da psikolojik rahatlama, kendini güvende hissedebilmek adına önem kazanmıştır.

Dezenfeksiyon uygulaması gerekliliğinin ehemmiyeti, Covid-19 yani bilinen adı ile korona virüs ( corona virüs ) yaşamakta olduğumuz daha başlangıç diye adlandırılan virüslerle beraber yaşama virüslerden korunma bilincine ulaşmamız zorunluluğunu doğurmuştur. Yeni hayat düzenimizi oluşturmaz, yeni düzene adaptasyon sorunu yaşar veya direnirsek kendi sağlımızın yanı sıra sevdiklerimizin sağlığını da riske atmış oluruz.

Dezenfektasyon uygulaması yada virüs ilaçlama hizmetinin tek amacı yaşam alanlarınızı virüs bakteri ve küf mantarlarından temizleyerek kullanılan alanın insan popilasyonuna bağlı olarak koruma sağlamaktır.

Virüs ilaçlama uygulaması esnasında alanı terk etmek veya kapatmak gerekmiyor. Sağlığa herhangi zararı bulunmamakla birlikte gerçek anlamda temizlik yaparak yaşam alanlarınızı adeta ameliyathane ortamına hazırlıyor

Stay tuned and receive updates

Şimdi Hijyen Zamanı

Hijyen Her Yerde..

Hijyen İle Tam Koruma

Come meet us up close

Every one of our team members is devoted to delivering the finest possible designs.

Emma Louise

Interior Designer

john frieda

Co Founder

allen greene

Architect

david louis

Interior Designer

Trusted by the best

About us

Award winning team of professional architests, customizing in home & garden design. We have vast experience of both small and large scale projects.

Videoyu Oynat

Stay tuned and receive updates

Come meet us up close

Every one of our team members is devoted to delivering the finest possible designs.

Emma Louise

Interior Designer

john frieda

Co Founder

allen greene

Architect

david louis

Interior Designer

Trusted by the best

Dezenfeksiyon uygulamalarımız.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

Firmamız Dezenfeksiyon işlemleriniz için T.C. Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Ruhsatlı ve Helal Sertifikalı, Bakteri, Virüs ve Mantarlara karşı %99.99 etkinlik sağlayan, %100 Doğal Yeni Nesil NANO Teknolojili, alkol ve zararlı kimyasal içermeyen doğal dezenfektan üreticisi Proxilyt markası ile çalışmaktadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan Proxilyt Yer ve Yüzey Dezenfektanı olarak Biyosidal Ürün Ruhsatı alınmıştır.
Su bazlı ve kokusuz olması nedeniyle yeni doğan üniteleri ve küvözler ile kokuya duyarlı kişilerin ve hastaların bulunduğu ortamlarda güvenle kullanılır. Silinebilir tüm yatay ve dikey yüzeylerde hızlı ve etkin dezenfeksiyon sağlar.
Diş hekimliği, cihaz, ekipman ve aletlerinin dezenfeksiyonunda güvenle kullanılır.
Klozet, lavabo, musluk, kapı kolu gibi sıklıkla el ve cilt temasının olduğu alanlarda etkin dezenfeksiyon sağlar.
İnsan sağlığı üzerinde hiçbir zararı bulunmamaktadır. Meyve ve sebzelerin dezenfektesinde kullanımı uygundur.   
Suya dayanıklı tüm zemin, duvar, tavan gibi sert ve hassas yüzeylere (metal, alüminyum, cam, seramik, mermer, ahşap, plastik v.b) zarar vermez.