Hijyen Temizlik 1986 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ticari şirketlerin ve şahısların işyerleri ve konutlarında periyodik bakım ve temizlik, halı yıkama, ilaçlama ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, çevre bakımı, eleman temini gibi hizmetleri kaliteyi ve güveni ön plana çıkartarak sizlere sunmaktadır.

   Sadece bir temizlik şirketi değil, komple bir hizmet şirketi anlayışını benimseyen HİJYEN TEMİZLİK eğitimli kadrosu, kaliteli temizlik ürünleri ile hayatımızı kolaylaştırmak için faaliyet göstermektedir.
Özellikle temizlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kuruluşundan bu güne, müşteri beklentilerini her şeyden önde tutarak, koşulsuz memnuniyet ve kaliteli hizmet kararlığıyla sektördeki yerini belirginleştirmiştir. HİJYEN TEMİZLİK maksimum temizliğin yanında hijyen, yaşanabilir ve sağlıklı bir ortam ve gerçek kaliteli temizlik sunar.
   Bunun en temel göstergesi istikrarlı bir tarzda çalışmayı sürdürdüğümüz seçkin kamu kurum ve kuruluşlarıdır. Ve gelecekte hizmet sektöründeki yerimizi sağlamlaştırmak, müşterilerimize sunduğumuz güveni artırmak hedefiyle emin adımlarla ilerliyoruz.
   Referans listemizdeki saygın iş yerleri arasında sizleri de görebilmek dileğimizle…

Saygılar Sunarız